Gode tilbud i Egtved: Danske gulerødder til 12 kr. og Magnum ispinde til 45 kr.

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Egtved og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen, Min Købmand og SuperBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

DagliBrugsen: Danske gulerødder til kun 12 kr.

DagliBrugsen tilbyder en pose danske gulerødder på 1,5 kg til kun 12 kr. Det er en fantastisk måde at få friske grøntsager til en lav pris. Tilbuddet gælder fra fredag den 31. januar til torsdag den 13. februar.

Min Købmand: Magnum ispinde til 45 kr. for 6 stk.

Min Købmand har et lækkert tilbud på Magnum ispinde, Classic eller Mandel, hvor du kan få en 6-pak for kun 45 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 7. februar til torsdag den 13. februar.

SuperBrugsen: Änglamark økologiske æg til 20 kr.

SuperBrugsen tilbyder Änglamark økologiske æg til en pris på 20 kr. pr. bakke med 10 stk. Dette tilbud løber fra fredag den 7. februar til torsdag den 20. februar.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.